Forum

Forum

Як Українська Поліц...
 
Notifications
Clear all
Як Українська Поліція Тихим Страйком Отримала Мільярд Гривень На Підвищення Зарплат
Як Українська Поліція Тихим Страйком Отримала Мільярд Гривень На Підвищення Зарплат
Group: Registered
Joined: 2023-04-20
New Member

About Me

Після негативних відгуків на сторінці МВС обмежили коло людей, які можуть залишати коментарі. Після обурення в соціальних мережах, «тихого страйку» українських патрульних і відкритих звернень київського оперуповноваженого Дмитра Ринкового, в Національній поліції погодились підняти зарплату своїм працівникам. Такий резонанс не міг залишити байдужою владу, а тому зарплату співробітникам поліції підняти все ж таки погодилися. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу заради свого народу», - резюмував він. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу»,- сказав Ігор Клименко. Наразі багато патрульних, які прийшли у 2015-16 роках, працюють в інших підрозділах, - сказав Ігор Клименко. Це підрозділи патрульної поліції, поліції особливого призначення, добробати, які знаходяться на сході нашої країни, вибухотехнічна служба, дільничні офіцери поліції, конвойна служба, працівники ІТТ, ювенальна превенція, ті підрозділи, які працюють із громадами», - повідомив Глава Нацполіції. 5 січня Голова національної поліції України Ігор Клименко заявив, що Кабмін виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліції - першу підвищену зарплатню вони отримають вже наприкінці січня.

 

 

Разом з тим, за його словами, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають. Як повідомив у Facebook голова Національної поліції України Ігор Клименко, першу підвищену зарплату співробітники поліції отримають вже наприкінці січня. Ігор Клименко зазначив, що для роботи у поліції треба бути фізично підготовленим, психологічно стійким. Він зазначив, що на 2022 рік у держбюджеті на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Він розповів, що доки рядовий офіцер отримує 11-12 тисяч гривень, голова поліції отримує щомісяця по 124 тисячі гривень. Реформа поліції України, яка була анонсована ще в 2015 році зі скрипом просувалася протягом більш ніж 5 років. Вони розуміють, що ви в зоні ризику, що ваші машини будуть битися частіше, ніж середні машини. Протягом 10 місяців 2021 року з лав патрульної поліції звільнилося на 15% більше правоохоронців, ніж за аналогічний період 2020 року. Сам працівник поліції щомісяця сплачує із заробітної плати 2 000-2 500 грн. До кінця грудня 2021 року стало відомо, що українські поліцейські незадоволені низьким рівнем заробітної плати.

 

 

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що «Євросолідарність» вимагає підвищити зарплату правоохоронцям: заява політсили. Нагадаємо, з початку 2021 року загальна заборгованість із виплати заробітної плати в Україні зросла на 51%. Станом на 1 грудня показник сягнув 3,94 мільярда гривень. До слова, нині щомісячна зарплата патрульного, як правило, складає 11,2 тисячі гривень, у містах-мільйонниках - 13,2 тисячі гривень, у Києві - 14,5 тисячі гривень. У нас може бути так, що та сама зарплата (тобто грошове забезпечення, якщо правильно говорити) складається з більшої частини цієї премії. Грошове забезпечення поліцейського складається із посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, що мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення. Також я читала, що доручили виплатити премії поліцейським, https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/povyshenye-okladov-polytsyy-v-ukrayne-v-2023-hodu.html а їх не виплатили. Решта - це премії. При тому, керівництво підвищень не отримає. Він звільнився з лав ще міліції близько 10 років тому, але майже всі друзі досі служать у правоохоронній структурі. Він зазначив, що суспільство має бути впевненим, що ті завдання, які ставлять поліціянту чи оперу, чи патрульному - мають бути виконані професійно, якісно та вчасно.

 

 

Кожному такому поліціянту ми маємо надати автомобіль, адже один правоохоронець охоплює п’ять-шість населених пунктів - це від 5 до 20 тисяч громадян… «Ми маємо приємну новину. В середньому, це нижче середньої зарплати по країні - у листопаді 2021 року середня заробітна плата в Україні становила майже 14 тис. Як ви бачите, зарплата середня зрівнялася, і просто патрульний, маючи ненормований робочий графік, маючи нічні зміни, маючи постійне емоційне напруження, тому що робота складна, їздячи 24 години на добу, будучи на підхваті… Житомирян запрошують до лав поліції охорони: зарплата від 27 тис. Такі дані на початку грудня 2021 року оприлюднив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Ще 3 грудня заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький визнав, що правоохоронні органи у стані тотальної кризи. Наприклад, заступник голови Нацполіції Олексій Руденко при окладі 18 тис. Наприклад, в Одеській області за три роки звільнилося 1 200 поліцейських, і лише половину від цієї кількості вдалося взяти на роботу.

Location

Occupation

https://sylnaukraina.com.ua/finansy/zarplata/povyshenye-okladov-polytsyy-v-ukrayne-v-2023-hodu.html
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share:

error: Content is protected !!